פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נערת הגלגל

   ברבי משאירה את הצבע הוורוד בבית ויוצאת לעודד את נהגי הנאסקאר במסלולי המירוצים

   אחרי שכבר ראינו אותה באין ספור מקומות ובגדים, אחרי שהמומחים קבלו על השינויים שחלו בממדי גופה ברבות השנים ואחרי שהפמניסטיות הקימו את צעקתן, בובות הפלסטיק מצטרפות למעוז הגברים האמריקאי – הנאסקאר. הכינוי התורן לו הן זוכות הוא "נערות השעשועים של הנאסקאר" והן מצטרפות היישר לצידם של שני הנהגים המפורסמים ביותר בארה"ב, ג'ף גורדון ודייל ארנהרדט ג'וניור.

   נערתו של גורדון תקבל את המראה הספורטיבי עם מעיל הדו-פון (הספונסר הראשי מזה שנים רבות של גורדון) והסיפרה 24, מכנסי סקיני ג'ינס נמוכים ומגפי בוקרים. לעומתה, נערת הרוק של ג'וניור תקבל חצאית מיני קצרצרה והסיפרה 8, בנדנה אדומה, מגפים אדומים ודגל איתו תוכל לנפנף מהיציע. לכל הפמיניסטיות, הבובה תשמור על גיזרתה הדקיקה וסביר להניח כי כף ידה העדינה לא תבוא במגע עם שמן מנוע והישועה למחליפי הצמיגים לא תגיע ממנה.

   בובות ברבי נאסקאר כבר הופיעו בעבר כשהן לבושות בחליפות מירוץ אך כיום, כשנהגות מירוץ אמיתיות כמו דניקה פטריק מצליחות להראות שגם אישה יודעת לנהוג, הן חוזרות לתפקידים הקלאסיים להנצחת מלחמת המינים.

   מחירה של הבובה בארה"ב יעמוד על 35 דולר וסביר מאוד כי היא לא תעשה עליה. בכל זאת, כמה חובבי נאסקאר שאוספים ברביות ניתן למצוא כאן.