קונצרט לקסוסיבי

כך, עפ"י לקסוס, אמור להיראות קונצרט. ההגברה: 228 רמקולים של מארק לוינסון, התזמורת: 12 מכוניות מדגם LS460

  • לקסוס
ירון אדרי

לפני חודש, במהלך המבחן אותו ערכנו ללקסוס LS460, קשה היה לנו שלא להתרשם עמוקות ממערכת הסאונד בעלת 19 רמקולים שנבנו במיוחד עבורה על-ידי 'מארק לוינסון'. עם 15 ערוצים והגברה של 450 וואט, מדובר בעוצמות צליל נדירות ממש. כנראה שלא רק אנחנו התפעלנו, כיוון שהשלוחה הבריטית של לקסוס החליטה כי מערכת הסאונד של ה-LS מספיק טובה בכדי לשמש כאולם קונצרטים.

ישבו מנהלי לקסוס בבריטניה וחשבו כיצד ניתן להדגיש את היוקרתיות של שני היצרנים. לטענתם, רבים מהרוכשים הפוטנציאליים נמנים על קהל המוזיקה האיכותית והפור נפל. מייד הוצאו צווי גיוס לחברי הסימפוניה הלונדונית, שיחד עם גופים נוספים נכנסה לאולפן ההקלטות. התוצאה: עיבוד מוזיקלי חדיש למספר יצירות קלאסיות מוכרות, כמו גם הקלטתן של שתי יצירות שחוברו במיוחד עבור לקסוס.

ואיפה נכנסים לתמונה הלקוחות הפוטנציאליים? כאן נמצא השוס הגדול. לקסוס יערכו החודש ארבעה אירועים מיוחדים ברחבי הממלכה, במהלכם יוכלו הלקוחות לחוות את החוויה בקונצרט של ה'לקסוס אורקסטרה'. ה'תזמורת' תכלול 12 מכוניות LS460 אשר יוצבו בשטח הפתוח של האירוע כשמכל מכונית בוקעים הצלילים שהוקלטו באולפן. ואיך הקהל ישמע את הצלילים? פשוט מאוד, דלתות המכוניות יהיו פתוחות.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

    התרעות פיקוד העורף

      walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully