תערוכת ז'נבה - 5-15 למרץ 2009

מחזירה עצמה אל הטבע

אינפינטי עמלה 20 שנה על דגם הקונספט 'אסנס' שצופה את עתידה המהיר והירוק של קבוצת ה-GT. הטבע בפנים

ניר בן-טובים

טפח מקומר, סט תיקים של לואי ויטו, וחבילה ריקה מפרטים – אלו בדלי האינפורמציה הזעומים שקיבלנו מאינפיניטי בנוגע לאסנס הנראה כאן לפניכם, רגע לפני שהופיע בז'נבה. על פי דברי החברה האם ניסאן, 20 שנות קיומה של החטיבה הן משך הזמן שנדרש על מנת לרקום מתכות ומנוע עבורו. ואם לשפוט על פי התמונות, בהחלט אפשר לשבת ולרייר מרחוק.

לאסנס סידור הושבה לשני אנשים, נהג פלוס נוסע מלפנים, ותא נוסעים היוצר חיץ מוחלט בין הנהג לספון לידו. מעין קוקפיט אינדבדואלי קלסטרופובי לכל אחד. לצידם של אלו, מצויה קונסולה מינימליסטית בעיצובה, אך מקנה אפשרות לבחור אילו מתגים נחוצים לצורך הבסיסי ביותר. אנחנו יכולים לחשוב על כמה כפתורים שאפשר להעיפם החוצה או להרחיקם מהעין ולנטרל את העומס המיותר על האישונים.

טוב לדעת (מקודם)

הלחצן הזה יכול להציל את חייכם באירוע לבבי או מוחי

לכתבה המלאה

על גלי הים והמומנט

תחושת הספורט תמיד חסרה משהו בתחום ההנאה בהיעדרה של הנעה אחורית, בפרט כאשר הכוח ההיברידי גדוש מומנט, ומשום שכך, אין עילה משמעותית לשינוי או היצמדות להנעה קדמית. האסנס מיטיבה עם הנוהג ביצרן, ומשחררת לסרן האחורי 600 כ"ס ממנוע הסדרתי בנפח 3.7 ל' V6 ויחידה חשמלית עתירת עוצמה וזרמים שמקורם בסוללות. לתיבת ההילוכים האוטומטית 7 יחסי העברה ותפעול ידני (מנופים).

המעצב הראשי של האסנס, שירו נאקמורה, מספר כי את עיצובה המרשים משכו ממראות הטבע הפראיים הרווים בקימורים חדים, בגלישות הרים, נהרות וכן מהים הגדול. השבכה הקדמית קורצת לכל התוצרת המוכרת של אינפיניטי וכך גם זנבה העתידני, אך עם מהות (אי אפשר בלי) וראייה מוקדמת למלחמות העתיד בקבוצת ה-GT הירוקה ודלת שיעור הפליטה.

"האסנס הוא קונספט בלבד. אין לנו שום כוונה לייצר את הדגם בעתיד. יחד עם זאת, אנחנו מקווים שהקהל יבין עד כמה התקדמנו בשנים האחרונות. האסנס מראה את הפוטנציאל שלנו לייצר מכונית ספורטיבית מיוחדת במינה שתוביל אותנו לעבר הדגמים העתיידים שיבואו בתקופה הקרובה והרחוקה". אומר נאקמורה. ואנחנו שואלים, מדוע לא?

הכי מתקדם זה הכי משתלם

ביטוח חובה החל מ-54 ₪ לחודש

על ידי חברת הביטוח WE SURE
לרכישה>>

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

    התרעות פיקוד העורף

      walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully