פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   בישראל: G37 קבריולה

   הגרסה הפתוחה למכונית הקופה של אינפיניטי חמושה בגג קשיח ובמנוע הבנזין שישה צילינדרים המפיק 320 כ"ס. מחירה 545,000 שקלים

   יבואנית אינפיניטי לישראל 'קרסו', החלה בימים אלו לשווק את גרסת הקבריולה למכונית הקופה G37, בת לחטיבת הפרמיום של ניסאן. יחידות בודדות הגיעו זה עתה לישראל ותאכלסנה את אולמות התצוגה של החברה ברחבי הארץ. הדגם הוצג בקיץ אשתקד בתערוכת לוס אנג'לס ואילו אנחנו התבשרנו בחודש מאי השנה על כך שנשקלת עלייתה.

   הקבריולה מצוידת בגג קשיח הבנוי משלושה חלקים אותם ניתן לאפסן בתא המטען של המכונית תוך 25 שניות מרגע הלחיצה על מתג הקיפול. בתחומיה ארבעה מושבים וכן היא מאובזרת למשעי עם תוספות כגון מערכת שמע תוצרת BOSE המפזרת 13 רמקולים, מושבים מחוממים, דיסק קשיח בנפח 10 ג'יגה, בקרת אקלים מפוצלת, מסך מגע מרכזי וחישוקי סגסוגת בקוטר 18 אינטש.

   בחזיתה של הקבריולה פועם אותו מנוע V6 המשרת את שאר דגמי החטיבה. לזה נפח של 3.7 ל' ו-320 כ"ס הנשלחים לסרן האחורי. לתיבה האוטומטית שבעה יחסי העברה הניתנים לתפעול גם ממנופים על ההגה כשזמן השיגור ל-100 קמ"ש אורך 6.5 שניות.

   מחירה של ה-G37 קבריולה עומד על 545 אלף שקלים. היא תחבור לשאר דגמי היבואנית בארץ כשבשנה הבאה תושק סדרה M הסאלונית בגרסת בנזין כשהגרסה ההיברידית שלה תופעי ב-2011. מתחילת השנה מסרה אינפיניטי כ-140 כלי-רכב מכלל דגמיה ללקוחות בישראל.

   אינפיניטי G37 קבריולה (אתר יצרן)

   .