פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   פורשה פוסלת דגם "תקציב"

   בפורשה לא תומכים במכונית ספורט קטנה וזולה יותר מהבוקסטר, וכן שוללים מכונית סאלון נוספת לצד פנמרה

   פורשה בוקסטר GTS (אתר יצרן)
   פורשה בוקסטר GTS (צילום: יצרן)

   אחרי דיונים ארוכים וממושכים, בכירי פורשה החליטו שלא תהיה מכונית ספורט קטנה דו-מושבית שתמוצב תחת הבוקסטר - כרטיס הכניסה של החברה הגרמנית למותג היוקרתי. "אתם לא תראו שום דבר יותר זול מהבוקסטר שלנו", הכריז בתערוכת פריס סגן נשיא פורשה צפון אמריקה דטלב וון פלטן. "זה לא הזמן המתאים", כך הוסיף. פורשה בחנה מכונית מסוגה בשלושת העשורים האחרונים, אולם בכל פעם הגיעה למסקנה דומה.

   מקורבים לצלחת, דיווחו השנה שפורשה העלתה למספר דיונים מכונית שתישא את הספרות 718, ולמעשה תשמש מעין מהדורה מוזלת עם מבנה מוקטן, משקל מופחת ובסיס גלגלים קצר יותר מהבוקסטר. בכלי התקשורת בגרמניה קשרו את המכונית גם לפולקסווגן, אלא שגם בקונצרן הגדול באירופה ננטש הרעיון לייצר מכונית דו-מושבית עצמאית (בלוספורט) בשל שיקולים אסטרטגיים.

   וון פלטן העדיף גם לא להתייחס למכונית שתתחרה בקצה היכולות של פרארי, או "4 דלתות קופה" נוספת שתתברג ליד הפנמרה. מצד שני, בפורשה מעוניניים להרחיב את המשפחה בשנתיים הקרובות ובמיוחד בקבוצת הפנאי, כפי שעשו עם המקאן קרוסאובר החדש, שכן דגם זה גורף הצלחה כלכלית מרשימה. "הוא כובש 60% נתח מהסגמנט, ואנחנו מאמינים שזה ישתפר עם הגדלת הזמינות הגאוגרפית".

   בארץ, נמכרות מכוניות פורשה דרך חברת מ.ס.י, מכוניות ספורט לישראל. ההיצע כולל את כל המכוניות שמגיעות לישראל משטוטגרט, החל בבוקסטר, עבור ל-911 טורבו ואחיותיה וכלה ב-918 ספיידר.