פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   בדרך למעלה: בר ברוך יתחרה בלמבורגיני הורקאן GT3

   נהג המירוצים הישראלי בר ברוך שמתחרה השנה בסבב הפורמולה 4, ישתתף גם במירוצי ה-GT עם מכונית למבורגיני הורקאן GT3 תחת קבוצת VSR. "ייקח אותנו עוד צעד אחד קדימה"

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   בר ברוך. יתחרה במירוצי ה-GT באיטליה (צילום: רונן טופלברג)

   הישג לבר ברוך, נהג קבוצת ISRAEL F1. הישראלי בן ה-19 שמתמודד השנה בסבב הפורמולה 4, ייקח חלק גם במירוצי ה-GT באיטליה עם מכונית מסוג למבורגיני הורקאן GT3, לה מעל 610 כ"ס הנסחטים ממנוע 5.2 ל' V10. הקבוצה הישראלית חתמה בשבוע שעבר על הסכם שיתוף פעולה עם קבוצת VINCENZO SOSPIRI RACING Srl, מה שיהפוך אותה רשמית ל-ISRAEL F4 by VINCENZO SOSPIRI RACING Srl במסגרת ה-F4.

   עבור הקבוצה האיטלקית, שמייצגת את למבורגיני במירוצי ה-GT, זהו שיתוף פעולה נוסף במסגרת שאיפותיה להתחזק בספורט המוטורי העולמי, ומתוך כך החליטה להקים קבוצה נוספת - LAMBORGHINI JUNIOR TEAM, בה נכללת גם הקבוצה הישראלית של היזם גיל ברוך.

   בר ברוך יערוך את נהיגת הבכורה שלו בלמבורגיני הורקאן GT3 ב-28 ביוני בקטגוריה שלה על מסלול אימולה. "שיתוף הפעולה החדש בשיתוף VINCENZO SOSPIRI RACING Srl ולמבורגיני, ייקח אותנו עוד צעד אחד קדימה, אל עבר התמקצעות, הכרה בינלאומית ועמידה בסטנדרטים ספורטיביים וטכניים של קבוצות המרוצים הטובות בעולם", כך מסר הנהג הישראלי.