פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   אלפרדו גומז: מפגש רווי אקשן עם רוכב אנדורו מקצועני

   חברת עופר אבניר הזמינה אותנו לחווית רכיבה עם אלפרדו גומז במסגרת מועדון הלקוחות שלה, ה- husky friends. ברגע אחד, למדנו כמה מעט אנחנו יודעים על מגבלות כלי אנדורו

   רכיבה עם הוסקווארנה (רונן טופלברג)
   (צילומים: רונן טופלברג)

   אלפרדו נעמד על האופנוע מתחת למצוק אנכי בגובה של כארבע מטרים, מסתכל וחושב. מיישר את ההסקי te 250 לעבר הנתיב הנבחר בעזרת הקפצת הגלגל האחורי והקדמי לסירוגין מכניס להילוך שני, פותח גז לרווחה עם מצמד משוך. העברת משקל מהירה וחזקה לעבר הגלגל האחורי, שחרור מצמד ויחד עם האופנוע הוא מזנק כמו טורף אל המצוק ומבלי להרים אפילו גרגר אבק לאוויר. הוא נעמד על הגלגל האחורי בקצה העליון של המצוק ומסתכל למטה בחיוך. הקהל המשולהב מוחא כף בהתלהבות ומריע לאומן רכיבת האקסטרים אנדורו, אלפרדו גומז.

   מבחינתי, מאותו הרגע נפרצו הרבה גבולות וכל מה שעד עכשיו לא האמנתי שניתן לעשות עם אופנוע הפך למציאות מול עיני. עברו מאז כבר שלושה ימים, ואני עדיין לא מפסיק לחשוב על אותם רגעים מכוננים שחוויתי באותו בוקר בתל חידד, יחד עם אלפרדו גומז.

   רכיבה עם הוסקווארנה (רונן טופלברג)

   אלפרדו הגיע לישראל כחלק מפעילויות מועדון הלקוחות husky friends של חברת עופר אבניר, יבואנית הוסקווארנה בישראל מזה כשנה. במסגרת המועדון התקיימו בשנה האחרונה פעילויות רבות ומגוונות: הדרכות טכניות, הדרכות רכיבה, ליווי ותמיכה במתחרים במרוצים בארץ ובחו"ל, טיולים ואירועים בכל רחבי הארץ. את הפעילות מרכזים שחר עמרמי, מנהל מותג הוסקווארנה בישראל, וסמנכ"ל השיווק של עופר אבניר, קובי גילון שלאחרונה נראה יותר ויותר בשטח עם ציוד רכיבה על גבי דגמי הוסקווארנה השונים.

   רכיבה עם הוסקווארנה (רונן טופלברג)

   אלפרדו נולד בשנת 1989 בספרד למשפחה שמקור פרנסתה העיקרי הוא בית הספר לטריאל, אותו הם מפעילים בשטח החווה שלהם. אלפרדו התחיל להתחרות בטריאל כבר בגיל צעיר ובשנים האחרונות עבר להתחרות באקסטרים אנדורו, סגנון רכיבה המשלב טריאל עם אנדורו.

   רכיבה עם הוסקווארנה (רונן טופלברג)

   במסגרת הביקור של אלפרדו גומז בישראל, התקיימו שני ימי רכיבה: אחד בדרום והשני בצפון, שבכל אחד מהם נכחו יותר מ-150 רוכבים ובנוסף יום לעיתונות בתל חדיד שביער בן שמן.

   במהלך כל ימי הרכיבה אלפרדו הדגים את יכולותיו הגבוהות ואת השליטה המופלאה שלו באופנוע. אני בטוח שכל מי שנכח באחת מהרכיבות עם אלפרדו לא ישכח את מה שהוא חווה ועצם החשיפה לרמת שליטה ורכיבה שכזו, תתרום רבות לרמת רכיבת השטח בישראל. בעקבות ההצלחה המסחררת של הביקור הנוכחי, עופר אבניר מתכננים להרחיב את הקשר עם אלפרדו גומז גם לקורסים ופעילויות בארץ ובחו"ל.

   רכיבה עם הוסקווארנה (רונן טופלברג)

   אנחנו נמשיך וניטול חלק באירועי מועדון הלקוחות husky friends ומקווים לראות שוב בהקדם את אלפרדו גומז בישראל במסגרת הדרכות ופעילויות בשטח. תודה לחברת עופר אבניר על האירוח והחוויה המיוחדת.

   רכיבה עם הוסקווארנה (רונן טופלברג)