אירוע מועדון לקוחות הוסקוורנה Husky leaders

עופר אבניר פותחת את עונת 2016 באירוע מיוחד ועם הצגת הדגמים החדשים לשנים הקרובות. קפצנו לביקור

ראובן סביו
(צילום: ניר בן טובים, ראובן סביו)

חברת עופר אבניר בחרה לפתוח את עונת הפעילות הקרובה של מועדון הלקוחות Husky friends באירוע חברתי לכלל חברי המועדון. מעבר לאוכל ולשתייה החופשית, במהלך האירוע הוצגו גם דגמי 2016 החדשים שכבר החלו להימסר ללקוחות והוצגה תוכנית פעילות המועדון לעונה הקרובה.

(צילום: ניר בן טובים, ראובן סביו)

חברת אביזריון הציגה תצוגה נוצצת במיוחד של שלל חלקי Husky Power/style, ציוד רכיבה וצמיגים שבעזרתם יכול כל רוכב להתאים את ההסקוורנה שלו לצרכיו ולפי טעמו האישי. על חלק מאופנועי התצוגה הורכבו כמעט כל חלקי Husky Power האפשריים והם הפכו להיות מוקד משיכה לכל מי שנכח במקום.

(צילום: ניר בן טובים, ראובן סביו)

את חלק הנאומים וההרצאות פתח סמנכ''ל שיווק ומכירות דו גלגלי בחברת עופר אבניר, קובי גילון, ובדבריו ציין את הגידול של מותג הוסקוורנה בשוק אופנועי האנדורו שצמח ל-26% עד כה ואת כוונתו להגיע ל-30% עד סוף השנה כ-200 אופנועים. בנוסף הפתיע את הנוכחים כאשר בישר על הגעתו של אלפרדו גומז בשנית לישראל, אך הפעם לטובת הדרכות רכיבה לחברי מועדון הוסקוורנה במהלך חודש אוקטובר.

אופנועי מוטוגוצי וסוזוקי מוגבלי הספק בישראל

(צילום: ניר בן טובים, ראובן סביו)

בנוסף לאלפרדו יבקר בישראל גם חברו לקבוצת המרוצים העולמית של הוסקוורנה גרהאם ג'רוויס, ביקורים אלו הם בנוסף לפעילויות המסורתיות של המועדון כגון הסקי טיוניניג- הדרכה טכנית לרוכבים ושלל טיולים ואירועים בשטח.

(צילום: ניר בן טובים, ראובן סביו)

מנהל מותג הוסקוורנה, שחר עמרמי, הציג את השינויים העיקריים שחלו באופנועים לקראת שנת הדגם 2016, כאשר השינויים העיקריים מתמקדים במנועי הארבע פעימות הגדולים בנוסף לשינויים הקוסמטיים המאפיינים את כל ליין האופנועים. דגם הסופרמוטו 701 שעליו כבר מדברים הרבה זמן צפוי להגיע לקראת סוף השנה האזרחית יחד עם דגם דו שימושי בעל אותו מנוע.

עוד באותו נושא

רכבנו בשטח עם מנכ"ל הוסקווארנה

לכתבה המלאה
(צילום: ניר בן טובים, ראובן סביו)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully