בשורות טובות לנהגים: הדלק יוזל ב-7 אגורות לליטר

בחצות הלילה שבין שבת לראשון יעודכנו מחירי מוצרי הדלק הנמצאים בפיקוח, הנמכרים לצרכן בתחנות הדלק ■ המחיר המרבי לליטר בנזין 95 אוקטן לא יעלה על 5.89 שקל לליטר - ירידה של 7 אג' מהחודש הקודם

  • דלק
סוניה גורידיסקי
(צילום: מערכת וואלה! NEWS, רמי גלבוע)

בשורות טובות לנהגים בישראל: מחיר הדלק יוזל ב-7 אגורות לליטר, זאת לאחר עלייה של 27 אגורות לליטר בחודש שעבר. המחירים יתעדכנו בחצות הלילה שבין שבת לראשון (1.10.2016-2.10.2016) - כך הודיע היום (ה') משרד התשתיות, האנרגיה והמים.

המחיר המרבי לליטר בנזין 95 אוקטן נטול עופרת לצרכן בתחנה בשירות עצמי (כולל מע"מ) לא יעלה על 5.89 שקלים לליטר , ירידה של 7 אגורות מהחודש הקודם או 1.17%. תוספת בעד שירות מלא תעמוד על 19 אגורות לליטר (כולל מע"מ), ללא שינוי מחודש קודם.

המחיר המרבי לליטר בנזין 95 אוקטן נטול עופרת לצרכן בתחנה בשירות עצמי באילת (ללא מע"מ) לא יעלה על 5.03 שקל לליטר, ירידה של 6 אגורות מהחודש הקודם או 1.18%. תוספת בעד שירות מלא (ללא מע"מ) תעמוד על 16 אגורות לליטר, ללא שינוי מחודש קודם.

בחודש שעבר, נזכיר, מחירי הדלק עלו ב-27 אגורות ל-5.96 שקלים לליטר, לאחר שמחירי הנפט עלו בחודש אוגוסט ב-14%, והדולר נחלש 1.04% מול השקל. נציין כי מחירי הנפט עדיין נמצאים במגמת עלייה, ואמש סיכמו מדינות אופ"ק על הקפאת תפוקת הנפט, מה שצפוי לגרום לעלייה נוספת במחירי הזהב השחור. לכן ניתן לצפות שאם המגמה הנוכחית תימשך, בקרוב נראה שוב עלייה במחירי הדלק.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully