שבעה בני אדם נהרגו השבוע בכבישים בשש תאונות דרכים קטלניות

שבעה בני אדם נהרגו השבוע בכבישים בשש תאונות דרכים קטלניות שאירעו ברחבי ישראל. מתחילת השנה:137 הרוגים

וואלה! רכב
(צילום: תצפית TPS, יעל צור)

שבעה בני אדם נהרגו השבוע (14/5/20/5/17) בשש תאונות דרכים קטלניות שאירעו על כבישי ישראל, כך עולה היום (ראשון) על פי דוח המתפרסם מאת הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים. מתחילת השנה, נהרגו 137 בני אדם בתאונות דרכים קטלניות, לעומת 133 בתקופה הזהה בשנה הקודמת.

בתחילת השבוע אירעה התנגשות חזיתית בין שני כלי רכב על כביש 42 שגבתה את חייו של אחד מנהגי הרכב, אדם בשנות ה-40 לחיייו. יומיים לאחר מכן נהרג רוכב טרקטורן בעקבות תאונה עצמית (התהפכות) בשטח פתוח ליד ביר הדאג'.

ב-18 בחודש, תאונה קטלנית בה היו מעורבים שני כלי רכב גרמה למותה של אשה ופעוטה על כביש 90. יממה לאחר מכן נהרג רוכב אופנוע בירושלים לאחר שהחליק על הכביש והתנגש במונית. בתאונה נוספת, נהרג רוכב אופנוע ללא רשיון על כביש 4 בשעות הערב המוקדמות בסמוך למושב לימן.

אמש (שבת) נהרג רוכב אופנוע בשנות ה-20 לחייו לאחר שפגע בצמיג על הכביש והתהפך.

השבוע נוספו למניין ההרוגים בתאונות שני בני אדם שנפטרו מפציעות קשות: אדם בן 44, שהיה מעורב בתאונה עם שני כלי רכב ב-8 בחודש, ורוכב אופנועים שנפצע בתאונה ביהוד ב-10 בחודש, לאחר התנגשות עם כלי רכב.

על פי נתוני הרשות הלאומית, עולה כי מתחילת חודש מאי נהרגו בכבישים 18 בני אדם. מקום המדינה, איבדו את חייהם בכבישים 33,158 בני אדם, מהם 5,051 ילדים ובני נוער.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully