פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   טסה בלי חלק עליון: החל שיווקה של אודי R8 ספיידר

   צ'מפיון מוטורס החלה במכירת מכונית הספורט אודי R8 ספיידר עם מנוע 5.2 ל' ותיבה דו-מצמדית. המחירים, החל ב-1,630,000 שקל

   טסה בלי חלק עליון: החל שיווקה של אודי R8 ספיידר

   יבואנית דגמי מותג AUDI לישראל 'צ'מפיון מוטורס' החלה לשווק את אודי R8 ספיידר החדשה. גרסתה פתוחת הגג של מכונית הספורט הגרמנית תשווק בארץ עם אותו מנוע 5.2 ל' עשרה צילינדרים, הנעת קוואטרו ותיבה דו-מצמדית, על בסיס רמת אבזור אחת כולל בקרת לוח המחוונים הוירטואלי (Virtual cockpit).

   ה-R8 ספיידר, שאורכה כ-4.42 מ' ונושאת על מותניה תוספת של 125 ק"ג ביחס לדגם הקופה בשל הקשחת המבנה, מאכלסת בקרביים מנוע בנזין V10 בנפח 5.2 ל FSI אטמוספרי (ללא מגדש טורבו). יחידה זו, המשרתת גם את למבורגיני, מחלצת הספק מרבי של 540 כ"ס ב-7,800 סל"ד ו-54.9 קג"מ הזמינים מתחום של 6,300 סל"ד. תיבת ההילוכים הדו-מצמדית, לה 7 יחסי העברה מאיצה את כל הגלגלים (קוואטרו) ל-100 קמ"ש ב-3.5 שניות. מנוע זה גם כולל בקרת ניתוק צילינדרים אשר מניבה צריכת דלק ממוצעת של 8 ק"מ לליטר בנסיעה משולבת.

   ה-R8 ספיידר עודכנה בהתאם לגרסת הקופה, בכלל זה שימוש בתאורת LED מטריקס משופרת אדפטיבית לתנאי הנהיגה, מראה כוחני יותר, פגוש אחורי מורחב, בתי גלגלים גדולים יותר ומערכת פליטה עם שתי יציאות מלבניות בעיצוב מחודש. את חישוקי ה-20 אינטש של המותג הגרמני, עוטפים צמיגי 265/40.

   גם בתא הנוסעים ניתן למצוא את כל המערכות שקיימות במרכב הסגור; הקונסולה, בהתאם לקו המנחה באודי הרבה יותר מינימליסטית כאשר חלק לא מבוטל מהפקודות נעשה דרך לוח המקשים של גלגל ההגה ולוח המחוונים הוירטואלי. ברמת האבזור התקני, מצוידת הספיידר במושבי ספורט עטויים נאפה, מערכת שמע של באנג אנד אולפסון עם 13 רמקולים, בקרת אקלים דיגיטלית, חבילת תאורה פנימית (אמביינט), גימורי סיבי פחמן ועוד.

   מחירה של ה-R8 ספיידר בישראל עומד על 1,630,000 שקלים.