פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מתיחת פנים ועוד אבזור: רענון לפיג'ו 308GTI בישראל

   דוד לובינסקי החלה לשווק את פיג'ו 308 GTI בתום מתיחת פנים המורכבת מתוספות קוסמטיות ועדכון בחבילות האבזור הפנימיות ומארז הבטיחות. המחיר, ללא שינוי

   פיג'ו 308 GTI (אתר יצרן , יצרן)
   פיג'ו 308 GTI המחודשת בישראל (צילום: יצרן)

   ההוט האץ' המשפחתית של דוד לובינסקי מתרעננת לקראת השנים הבאות. יבואנית המותג הצרפתי הודיעה על התחלת שיווקה של פיג'ו 308GTI המחודשת (FL) אחרי מתיחת פנים קלה מבחוץ ומספר שדרוגים במערכות הבטיחות האקטיביות.

   מבחוץ, מדובר בליטוש ממוקד של החלק הקדמי והאחורי והדגשת האלמנטים הצורניים של שפת העיצוב הנוכחית שלה. בפיג'ו החליפו את השבכה, מכסה המנוע, וכן הוסיפו תיחום אדום לגריל עליו מתנוסס הכיתוב PEUGEOT בגוון אדום. עוד אומרים ביבואנית כי התווסף צבע משולב חדש על בסיס כחול מגנטי.

   תא הנוסעים ממשיך להציע אווירה ספורטיבית עם מושבים אוחזים (חצי-באקט) וכל האבזור הסדרתי של משפחת ה-GTI, עם גלגל הגה קטנטן וקטום בתכנונו, מערך מולטימדיה עם צג 10 אינטש, לוח מחוונים דיגיטלי ועוד הרבה תוספות. ל-308, שמגיעה רק במרכב חמש דלתות שימושי תא מטען בנפח 421 ל'. לשם השוואה, לפולקסווגן גולף GTI נפח של כ-390 ל'.

   מתחת לפני השטח שופרה ההגנה האקטיבית של ה-308GTI, שכעת מגיעה בילט-אין עם זיהוי תמרורים, בקרת סטיה מנתיב, תאורה קדמית אדפטיבית ומצלמת נסיעה לאחור עם חיישנים גרפים המתריעים על קרבה לעצמים במסך הראשי.

   באגף הביצועים לא חלו התפתחויות דרמטיות, לא שאנחנו מתלוננים; ל-308GTI אותו מנוע בנזין אנרגטי 1.6 ל' טורבו בהספק של 270 כ"ס ו-33.6 קג"מ הזמינים מ-1,900 סל"ד, בחיבור אל תיבת ששה הילוכים ידנית קלאסית. זו מאיצה בגלגלים הקדמיים ל-100 קמ"ש ב-6 שניות ועד מהירות מרבית של 250 קמ"ש מבוקרים אלקטרונית.

   המחירים לפיג'ו 308GTI המחודשת בישראל:
   גרסת בסיס מאובזרת: 189 אלף שקלים.
   תוספת גוון לכחול מגנטי - 10,000 שקלים.
   תוספת גג זכוכית פנורמי + צבע פנינה: 12,900 שקל
   תוספת גג זכוכית פנורמי: 9,900 שקל.