פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   ברוח אמריקנית: ב.מ.וו K1600 באגר החדש בישראל

   אופנוע התיור הגדול של ב.מ.וו מקבל טיפול קוסמטי במטרה להתחרות בקבוצת הבאגרים הגדולים. כעת הוא מגיע לישראל עם תג מחיר של 199 אלף שקלים

   ב.מ.וו K1600 באגר בישראל (ניר בן טובים , יצרן)
   אופנוע התיור הגדול של ב.מ.וו עובר ליטוש מסוגנן (צילום: יצרן)

   אחרי שהציגה אופנוע בכמעט כל קטגוריה אפשרית וקו הדגמים שלה משתרע מאופנועי תקציב קטנים, רטרו, נייקדים, סופר-ספורט, אדוונצ'רים ועד ספינות התיור הענקיות והמאובזרות בכל טוב אלקטרוני, ב.מ.וו מתפנה גם להצגת גרסאות שונות ומשונות לכלים הקיימים שלה במטרה להמשיך לצוד כל לקוח שאולי עוד לא מצא ב-ד-י-ו-ק את האופנוע בשבילו.

   כלי כזה הוא ה-K1600 שמגיע לישראל בגרסת ה"באגר" שלו. את המראה את אופנועי ה"באגר" המתאפיינים בתיקי צד, מוטיבים המתכתבים עם אופנת הקאסטומיזציה וצללית נמוכה הוא משיג על ידי הנמכה של הזנב, כולל המושב האחורי (גובה מושב הרוכב נותר זהה לגרסת ה-GTL ועומד על 750 מ"מ), ושילוב שני ארגזי הצד שמקבלים עיצוב חדש ובהם משובצים הפנסים האחוריים. עוד בקיצוצים – גם המשקף הקדמי שכעת נמוך יותר מאשר בגרסאות התיור הרגילות, אבל עדיין מתכוונן חשמלית.

   עוד באבזור: הילוך אחורי, חימום מושבים וידיות, מערכת שמע ובקרת שיוט, פנסי ערפל, חיישני לחץ אוויר בגלגלים, בקרת יציבות, הנעה ללא מפתח, מערכת לסיוע בזינוק בעליה ועוד.
   מתחת למראה החלק והזורם נמצא כמובן ה-K1600 המוכר, על מנוע ששת הצילינדרים שלו, ההספק הוא 160 כ"ס ב-7,750 סל"ד ו-17.5 קג"מ ב-5,250 סל"ד. בעקבות ההנמכה מהלך המתלים מצטמצם מ-125 מלפנים ו-135 מאחור ל-115 ו-125 בהתאמה. הצמיג האחורי כמתבקש מהמראה עולה מ-180 ל-190 מ"מ.

   את הופעת הבכורה המקומית שלו יעשה הבאגר, שמחירו כאמור 199 אלף שקלים, בפתיחה החגיגית של אולם התצוגה החדש לאופנועי ב.מ.וו בחיפה אצל "ניר ד"ר סייקל" ביום שישי הקרוב (ה-3.11) ומיום ראשון יעבור לאולם התצוגה המרכזי ברחוב המסגר 16 בתל אביב.

   ב.מ.וו K1600 באגר בישראל (ניר בן טובים , יצרן)