פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   צפו: "הדייט החדש" של קסניה טרנטול

   גיא הוכמן לקח את הדוגמנית ואושיית הרשת לסיבוב שבו היא הייתה אמורה לחשוף את סוד הקסם של תל אביב, אבל כשהוא נתן לה את ההגה כדי שתיקח את שניהם לחוף הסודי שלה בעיר, המקום שבו היא עושה Unplug ומתנתקת מהשגרה, חיכתה לו הפתעה לא נעימה. צפו

   צפו: "הדייט החדש" של קסניה טרנטול

   הפקה: YY הפקות

   כשגרים בתל אביב גרים בקצב אחר. העיר ללא הפסקה תזזיתית, קופצנית, רועדת, תוססת, יש בה אירועים, הופעות, השקות, מסיבות וחיים בה מסביב לשעון. גיא הוכמן, רמת גני במיל', חוקר את סוד הקסם של תל אביב ואחרי שפגש את אנה ארונוב ומור סילבר, הגיע הזמן לאסוף לדייט את בוגרת האח הגדול ואושיית הרשת קסניה טרנטול, כדי שתראה לו את הסודות הקטנים והמפנקים של העיר.

   אז גיא לקח את קסניה לסיבוב וניסה להרשים אותה כשאסף אותה עם לקסוס NX גדולה ויוקרתית. בטיחות אקטיבית, גג נפתח, מושבים מרופדים, ועוד ועוד פינוקים שמצד אחד הפכו את הנסיעה למענגת ומצד שני גרמו להוכמן לאבד מומנטום. כן, הבעיה היא שקסניה התרשמה מהאבזור והביצועים של המכונית ופחות מהכריזמה השופעת של הוכמן. כשגיא נתן לה את ההגה כדי שתיקח את שניהם לחוף הסודי שלה בעיר, המקום שבו היא עושה Unplug ומתנתקת מהמרוץ היומיומי, חיכתה לו הפתעה לא נעימה. צפו.

   מתנתקים כדי להתחבר: הריזורטים המפנקים שיאפשרו לכם להתנתק