קיה סטינגר GT במבחן הטוקבקים

אז קיה מעמידה מכונית סדאן גדולה וספורטיבית מאוד, גובה עבורה סכום לא נמוך בכלל ואפילו אנחנו הופתענו מעוצמת התגובות אליה. אז בפעם הראשונה, בנוסף להתרשמות הנהיגה שלנו, קבלו את קיה סטינגר GT במבחן הטוקבקים

20/09/2018
קיה סטינגר בישראל. רונן טופלברג,
כמו כל מכונית שהיא שונה לחלוטין, היא מאתגרת את תפיסת העולם ומפחידה אנשים מסויימים(צילום: רונן טופלברג)

יש מכוניות שמהרגע הראשון שאתה רואה אותן או שומע עליהן, ברור לך כבר באיזה צד אתה. מאזדה מיאטה, מכונית לנהיגה טהורה או רכב מעצבי שיער? אבארת' 500, הפיאט היקרה ביותר אי פעם או שד פיתולים מדליק? למבורגיני קונטאש, תאונת עיצוב ותכנון מצערת או מכונית הפנטזיה המוחלטת? וזה ממשיך הלאה והלאה, האמר H3, ב.מ.וו X6, פיאט מולטיפלה, DS7 קרוסבק, כן, הרשימה הזו ארוכה מאוד.

כי כל מכונית שהיא שונה מאוד, היא גם מכונית שמאיימת על אנשים מסוימים, מאיימת על התפיסה המוכרת, הקיימת, הידועה והמקובלת שלהם אודות העולם שסביבם. התפיסה הזו שמסדרת להם את כל הדברים במשבצות שלהם. מה עם הפעם ההיא לפני 28 שנים בתחילת שנות ה-90 כאשר אודי החליטה לשנות כיוון ולהתחרות מול ב.מ.וו או מרצדס?

אז תכירו את קיה סטינגר, המצטרפת הטריה מאוד לחבורה הזו. זה לא שקיה עשתה מעשה אודי, וכרגע נשים בצד את פיטר שרייר המעצב שעבר לקיה מאותה אודי לפני כעשור, היא לא משנה את המעמד שלה - אבל היא כן מציגה מכונית אחרת לגמרי מכל מה שהיא עשתה עד עכשיו. וזה צעד שמעורר הרבה, אבל הרבה מאוד אמוציות מכל הצדדים.

הפעם, החלטתי לעשות את המבחן הזה אחרת לגמרי, לקחת את התגובות של הגולשים ודרכן לנסות לפצח את המכונית הכל כך שונה הזו.

עוד באותו נושא

קיה סטינגר בישראל

לכתבה המלאה

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully