מכוסים במחיר אטרקטיבי: הכירו את ביטוח מקיף "עוקף קורונה"

אמנם בימים אלה אתם ממעטים לנסוע ברכב, אבל התשלומים החודשיים נגרעים מחשבון הבנק. איך אפשר לצמצם הוצאות על ביטוח רכב? הכירו את ביטוח הרכב החדש שמספק את הדרישות בתקופה לא שגרתית זו וכולל כיסוי לנזקי גניבה ולצד ג'

weSure, ע"י WE SURE חברה לביטוח
20/04/2020
אילוסטרציה. ShutterStock
פוליסת "עוקף קורונה" מבטיחה לכם ביטוח מקיף מצומצם ללא כיסוי לנזק עצמי מתאונה ושירות ביטוחי בעלות אטרקטיבית(צילום: ShutterStock)

כחלק מהמאבק העולמי בקורונה, גם מדינת ישראל מתמודדת בימים אלה עם השלכותיו הנרחבות של הנגיף - בפן הבריאותי והכלכלי כאחד. בתקופה זו, בה השגרה נפגעה וכך גם הזמינות של עסקים רבים, ישנם שני היבטים חשובים מאוד עבורכם הצרכנים: שירות זמין והוצאה כספית נמוכה ככל האפשר. ביטוח הרכב הוא תחום שבו יש לשני היבטים אלה חשיבות גבוהה במיוחד בימים אלה.

ביטוח רכב מהווה את אחת ההוצאות שהן בבחינת חובה, אבל גם בו אפשר לחסוך מאות שקלים ויותר. אמנם בימים אלה אתם ממעטים לנסוע ברכב, אבל התשלומים החודשיים נגרעים מחשבון הבנק. לכן, ימי הקורונה הם הזדמנות לבצע בדיקה לגבי סך ההוצאות ולמצוא את פוליסת הביטוח המקיף לרכב המשתלמת ביותר.

לאחר שבחודש אוקטובר 2019 חברת weSure השיקה את הכלים הדיגיטליים שלה לרכישת ביטוחי רכב ON LINE, החברה משיקה בימים אלו מוצר ביטוח רכב רכוש נוסף בעלות חודשית של החל מ-64 שקלים לחודש בלבד, פוליסת "עוקף קורונה" - פוליסה מהסוג שיכול להבטיח לכם ביטוח מקיף מצומצם ללא כיסוי לנזק עצמי מתאונה ולהעניק לכם כיסוי ביטוחי בעלות אטרקטיבית.

עוד בוואלה!

אפילו הפסקה ליום אחד מסוכנת: כיצד נראים חייה של מושתלת כליה?

בשיתוף האגודה לזכויות החולה
הפוליסה הבסיסית של ביטוח מקיף "עוקף קורונה" כוללת גם הגנה משפטית עד לסך של 15,000 שקלים וכן כיסוי לאביזרים שאינם חלק אינטגרלי מהרכב(צילום: ShutterStock)

מה כולל ביטוח מקיף "עוקף קורונה"?

weSure היא חברת ביטוח דיגיטלית, המציעה מחירי פוליסות נמוכים מהממוצע בשוק, ששמה לה כמטרה להוזיל את העלות שמשלם הציבור בגין ביטוחים אלו תוך שיפור וייעול השירות, באמצעות רכישה באופן עצמאי, מכל מקום ובכל זמן. היותה חברת ביטוח מבוססת דיגיטל מאפשר לה להציע פוליסות ביטוח רכב אטרקטיביות מבחינת הכיסוי והמחיר.

פוליסת ביטוח המקיף "עוקף קורונה" כוללת כיסוי לנזק לצד ג' מתאונה עד לסך של מיליון שקלים. בנוסף הפוליסה נותנת גם הגנה לגניבת הרכב, לסיכוני אש, נזקי טבע ומעשי זדון כך שלמבוטחים ששוקלים אפשרות להקפיא את ביטוח הרכב, או אף לבטל את פוליסות הביטוח המקיף בתקופה רגישה זו, עומדת אפשרות נוספת בה לא יישארו חשופים לסיכונים משמעותיים שיכולים לגרום להם חסרון כיס.

הפוליסה הבסיסית של ביטוח מקיף "עוקף קורונה" כוללת גם הגנה משפטית עד לסך של 15,000 שקלים וכן כיסוי לאביזרים שאינם חלק אינטגרלי מהרכב עד לסך של 3,500 שקלים. בנוסף, המבוטחים יכולים להוסיף בעת הרכישה גם כיסוי לנזקי רעידת אדמה, שירותי דרך וגרירה, רכב חלופי וכיסוי לשמשות, פנסים ומראות. התוספות הנ"ל הינם תמורת מספר שקלים עד עשרות שקלים בודדים לחודש.

"בתקופה זו אנשים נוסעים מעט והם מרגישים שאין בהכרח הצדקה לתשלום מלא של הפרמיה, אנו פועלים להציג חלופות לחיסכון לכל בית אב בישראל", אומר יו"ר weSure אמיל ויינשל. ביטוח מקיף "עוקף קורונה" מתווסף לאפשרויות הקיימות ב-weSure כיום, לחיסכון משמעותי בעלות הביטוח גם לנוסעים מעט, בפרט בתקופה זו - והכל בתהליך דיגיטלי מהיר וידידותי שאורך כמה דקות. החברה מציעה כחלק אינטגרלי מתהליך רכישת ביטוח מקיף או צד ג' אפשרות לחסוך מאות ואף אלפי שקלים, על ידי בחירת חלופה של הגבלת מספר הקילומטרים, וזאת בלחיצת כפתור, ללא צורך בהתקנת התקן ברכב וללא הורדת שום אפליקציה. עלות ביטוח חודשית של ביטוח המקיף מלא בהגבלה ל-6,000 או 12,000 ק"מ בשנה נמכר בפרמיה חודשית של החל מ-94 שקלים בלבד. ביטוח רכב חובה נמכר גם הוא בפרמיה חודשית של החל מ- 54 שקלים בלבד.

"בימים המורכבים והמאתגרים שעוברים על כולנו בשל משבר הקורונה, בולט הצורך והדרישה למוצר ביטוח מקיף מצומצם בעלות חודשית נמוכה במיוחד כחלופה לביטול כליל של כיסוי הביטוח לרכב", מסכם ניצן צעיר-הרים, מנכ"ל weSure, "זאת על מנת לתת מענה על הצורך של הגנה על הסיכונים גם בתקופה זו שבהם הציבור עושה שימוש מועט ברכב אך חלק מהסיכונים לא נעלמים כגון גניבות רכבים מהחניה או חשיפה לתביעת צד ג'".

להצעת מחיר לביטוח הרכב ולרכישת פוליסת ביטוח הקליקו כאן

*מכירת מוצר ו/או השירות תעשה על ידי ווישור חברה לביטוח בע"מ ("We Sure"); המידע המוצג בכתבה זו ביחס למוצרים ושירותים של We Sure הינו מידע של We Sure והיא אחראית לתוכנו

  • ביטוח רכב

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully