פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   סוף לוויכוח: יש תשובה לשאלה מי נוהג טוב יותר - גברים או נשים?

   אמנם זה רק באנגליה אבל בדיקה מצאה שגברים עושים יותר עבירות תנועה על הכביש מנשים, כשמרבית העבירות הן על מהירות מופרזת. גברים שנחשפו למחקר הגיבו בצורה אופיינית

   סוף לוויכוח: יש תשובה לשאלה מי נוהג טוב יותר - גברים או נשים?

   בסרטון - נהגת המירוצים התחזתה לתלמידה ולקחה את המורים לסיבוב שלא יישכחו

   נשים נאלצות להתמודד עם הסטריאוטיפ השלילי על כישורי הנהיגה שלהן מזה שנים, אולם נתונים חדשים מוכיחים אחרת: הן אלו שלמעשה נוהגות טוב ובטוח יותר מאשר גברים. על פי נתונים שנאספו בקרב תושבי אנגליה, גברים עוברים הרבה יותר עבירות תנועה מנשים, כשהסיכויים שלהם למצוא את עצמם בתביעה בבית המשפט גדול ב-4 מסיכוייהן של בנות המין הנשי. גם בתביעות הביטוח נרשמה כמות כפולה של גברים מנשים נכון לשנת 2017. בדו"ח שפורסם ע"י אתר השוואת המחירים Confused.com עולה כי גברים בדרך כלל משלמים 92 אירו בשנה עבור ביטוח יותר מנשים. הפרמיה הממוצעת לנשים עומדת על 701 אירו באנגליה, כשגברים משלמים 793 אירו.

   הנתונים מגלים ש-585 אלף נהגים ונהגות באנגליה הגיעו לבית המשפט בשנה שעברה על עבירות תנועה. שמונה מתוך עשרה היו נהגים גברים - יחס של 4 ל-1. כ-23 אחוזים מהעבירות הן של גברים שנתפסו נוהגים במהירות מופרזת - גבוה משמעותית מיחס הנשים העומד על 7 אחוזים. גברים גם גברו על הנשים ביחס של חמישה לאחד על עבירות נהיגה תחת שיכרות, והיו בעלי סבירות כפולה לנהוג ללא תשלום אגרה או ביטוח.

   גיף ילדה נוהגת (Giphy)
   נשים טובות יותר בנהיגה מגברים, האמנם?

   עוד בנושא:

   משאירים בקבוק מים ברכב? זו טעות שעלולה לגרום אפילו לשריפה
   10 הרגלים גרועים בנהיגה שהורסים לכם את המכונית
   מחקר מצא מי מהאחים הוא הנהג הטוב ביותר