פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   קאן אם 2019: יהיה חם

   עופר אבניר, יבואנית קאן אם לישראל מציגה את קו החידושים של דגמי 2019. גרסת כניסה למאבריק X3 ומערכות מתלים מתקדמות ואלקטרוניקה לטרקטורונים של היצרנית

   קאן אם חידושי 2019 (אתר יצרן , יצרן)
   מאבריק X3 טורבו, עכשיו גם בגרסת 120 כ"ס מוזלת

   אחרי שהדהימה את העולם ואותנו עם המאבריק X3 טורבו המפלצתי, מתפנה קאן אם לתת מענה גם למי שפחות מתחבר לפצצות האדרנלין שהוא מעיף על הרוכב. כך, מרחיבה החברה את היצע הגרסאות ומעתה תמכור גם את גרסת 120 כ"ס של המאבריק X3 טורבו, לעומת 172 כ"ס של הגרסה הבכירה. המכלולים והמידות זהים לאלו של הגרסה החזקה. זאת אומרת שתמצאו כאן את אותם בולמי FOX 2.5 Podium QS3 עם מהלך המתלה של 50 ס"מ, מתלה קדמי בתצורת זרועות A כפולות, הגה הכוח הדינאמי בעל שלושה מצבי תגבור ועוד. מלבד ההספק, יורד גם מחיר הכלי ועומד על 152 אלף שקלים (לעומת 205 אלף שקלים בהם מתחיל אחיו החזק).

   קאן אם חידושי 2019 (אתר יצרן , יצרן)
   נעילת דיפרנציאל קדמית מתוחכמת נוספה

   החידושים ממשיכים גם במעלה הגרסאות של ה-X3 עם הוספת נעילת דיפרנציאל קדמית עם בורר מצבי נהיגה (דיונות, שבילים או טכני). הנעילה האלקטרונית מאפשרת מעבר מדיפרנציאל פתוח לנעילה מלאה בלחיצת כפתור, וכן מצב אוטומטי בו מחליטה המערכת לבד מה מידת הנעילה המתאימה ביותר על ידי נתוני המצערת, תיבת ההילוכים, מהירות הגלגלים, זווית ההיגוי והכלי ועוד. חידוש נוסף המיועד לדגם ה-XRC הוא דוושת בלם גדולה יותר, מה שמאפשר נהיגה תוך שימוש בשתי הרגליים.

   קאן אם חידושי 2019 (אתר יצרן , יצרן)
   האאוטלנדר 1000, עוד כוח לטרקטורון הטיול והעבודה של קאן אם

   גם סדרת הטרקטורונים בדגמי האאוטלנדר והרנגייד בנפח 1,000 סמ"ק מקבלים שורת שדרוגים ועדכונים. מערכת מתלים חדשה (באאוטלנדר מתלי אוויר נשלטים) ותכנון מחודש של הכלים מנמיכים את מרכז הכובד ומרחיבים את הטרקטורון ב-5 ס"מ ל-122 ס"מ לטובת שיפור היציבות ויכולת הניהוג.
   מנוע ה-V טווין 1,000 סמ"ק התחזק ועלה ל-91 כ"ס, הנשלט על ידי מצערת חכמה בעלת שלושה מצבי רכיבה (רגיל, ספורט ועבודה). כמו כן קיבלו הטרקטורונים עיצוב חדש.

   מחירי הטרקטורונים:
   רנגייד 1,000 - 115 אלף שקלים
   אאוטלנדר 1,000 - 122 אלף שקלים