חדש מהניילונים: סקירת דגמי 2019

שוק הרכב הישראלי צפוי בשנה הבאה להתפוצץ עם עוד מבול של דגמים חדשים ומחודשים. אלה עיקרי הדגמים שלדעתנו צפויים להיות המשמעותיים יותר לנוף המקומי

יואל שוורץ
מה מסתתר מאחורי הכיסוי של דגמי 2019? (צילום: ניר בן טובים, קינן כהן)

אם כל התוכניות יצאו לפועל כמתוכנן, לישראל צפויים להגיע מעל 120 דגמים חדשים. חלקם חדשים לגמרי, חלקם דגמים לאחר מתיחת פנים וחלקם גרסאות מנוע נוספות או שונות. וזה רק מה שידוע כעת ועוד לפני שסופרים שדרוגי אבזור שיתווספו להיצע המקומי במהלך השנה.

120 דגמים חדשים משמעותם היצע מבלבל עוד יותר מאשר מולו אנחנו ניצבים כיום. חברו את זה לעובדה שבענף הרכב שוררת תמימות דעים כי אנו צפויים להמשך הקיפאון במקרה הטוב או לירידה במספר המכוניות החדשות כפי שצופים הפסימיים - וקיבלתם מתכון לשנה תחרותית מאוד בענף.

- תערוכת לוס אנגל'ס: סיכום

בסקירה שלפניכם בחרנו להציג את הדגמים שלדעתנו הם החשובים יותר, אלה שנושאים בשורה חדשה או שצפויים להיות המשמעותיים יותר לנוף הישראלי. מתוך נקודת הנחה, שאתם מחפשים את המכונית הבאה שלכם לפי קטגוריית הרכב בחלוקה הנפוצה ביותר, וכן לקלות ההתמצאות בשפע העתידי הזה, לטובת הסיקור חילקנו לקטגוריות את ההיצע הצפוי לשנת 2019. כך תוכלו למצוא את ניסאן מיקרה החדשה תחת "קטנות", מאזדה 3 החדשה "במשפחתיות", טויוטה ראב 4 החדש ושברולט בלייזר ב"רכבי פנאי" וסיאט טראקו בקבוצת "7 מושבים" ויש אפילו חידושים בפלח הגדל של מכוניות חשמליות.

עוד באותו נושא

יונדאי 2019 עולה להתקפה

לכתבה המלאה

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully