פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   יונדאי אלנטרה מתוחת הפנים בישראל

   המכונית המשפחתית של יונדאי, האלנטרה שעברה מתיחת פנים הגיעה לישראל. עיקר החידושים תגבור אבזור הנוחות וסוללת מערכות בטיחות מתקדמות. המחיר: 133,500 שקלים

   יונדאי אלנטרה המחודשת בישראל (אתר יצרן , יצרן)
   יונדאי אלנטרה מתוחת פנים, עוד אבזור ומערכות בטיחות מתקדמות (צילום: יצרן)

   כלמוביל, יבואנית יונדאי לישראל הודיעה היום על תחילת שיווק הגרסה המעודכנת ומתוחת הפנים של המשפחתית הקומפקטית אלנטרה.

   שורת העדכונים נוגעת לעיצוב החיצוני של המכונית שהתחדד ביחס להופעה הקודמת שלה, בעיקר בפנסי החזית והגריל. העיצוב החיצוני הביא גם לגדילה של המכונית לאורך. היא כעת עומדת על 462 ס"מ במקום 457 בעבר. שאר המימדים, הרוחב (180) הגובה (145), בסיס הגלגלים (270) ונפח תא המטען של 458 ליטרים נותרו זהים.

   עוד נותרה זהה לחלוטין יחידת ההנעה. מנוע בנזין ארבעה צילינדרים אטמוספרי בנפח 1.6 ליטר. ההספק הוא 127 כ"ס ב-6,300 סל"ד ו-15.8 קג"מ ב-4,850 סל"ד. 11.6 שניות ל-100 קמ"ש ו195 קמ"ש מירביים.

   יונדאי אלנטרה המחודשת בישראל (אתר יצרן , יצרן)
   יחידות תאורה וחרטום חדשים, שכעת מכיל את יחידת הרדאר של מערכות ההתראה המתקדמות

   המכונית שתשווק מעתה רק ברמת גימור אחת - אינספייר SR זהה בשמה לרמת הגימור הגבוהה ששווקה עד כה, וכן ברשימת הציוד בה. בין השאר חלון שמש, מערכת מולטימדיה Connected Car עם מסך 8 אינץ', בורר מצבי נהיגה, פתחי מיזוג למושב האחורי וחישוקי סגסוגת 16 אינץ'.

   מי שמקבלת את העדכון המרכזי היא רשימת מערכות הבטיחות, שעכשיו יופיעו כסטנדרט. ל-7 כריות האוויר שלה נוספה בלימה אוטומטית בחירום מופעלת על ידי שילוב של מצלמה ורדאר. בקרת סטייה מנתיב עם תיקון אקטיבי ובקרת שיוט אדפטיבית.

   מחיר האלנטרה נותר זהה לזה של רמת הגימור המקבילה ועומד על 133,500 שקלים.

   יונדאי אלנטרה המחודשת בישראל (אתר יצרן , יצרן)
   מתחית הפנים גם נוגעת לחלק האחורי והאריכה את המכונית ב-5 ס"מ