פורד F-250 בישראל

  פורד F-250, האח הקטן של ה-F-350 מתחיל להימכר בישראל. עם מנוע 6.7 ליטר 450 כ"ס, 129 קג"מ. יגיע בשני אורכי תא נוסעים ושתי רמות גימור. המחיר: החל מ-225 אלף שקלים

  כושר העמסה מופחת לגרסת ה-250

  חברת "דלק מוטורס" יבואנית פורד לישראל מתחילה בשיווק הפורד F-250 החדש בישראל. גרסת ה-250 ממוקמת מתחת לגרסת ה-350 שכבר נמכרת כאן כעשור. למרות מימדים ועיצוב זהים לגרסת ה-350, כושר ההעמסה כאן נמוך יותר ועומד על בין 1,040 ל-1,166 ק"ג. הפחתת משקל ההעמסה נובע משימוש בקפיצים ובולמים שונים שאמורים לספק לו נוחות נסיעה טובה יותר כאשר אינו מועמס.

  המנוע גם הוא נותר זהה לזה של ה-F-350. דיזל 6.7 ליטר, בהספק של 450 כ"ס ו-129 קג"מ. תיבת ההילוכים היא אוטומטית בת שישה יחסי העברה והילוך כוח. ההנעה היא כפולה ויש נעילת דיפרנציאל אחורית למקרה שנדרשת גם יכולת עבירות מוגבלת.

  עוד באותו נושא

  הקאמבק של פורד?

  לכתבה המלאה
  גרסת הקבינה וחצי עם דלתות הנפתחות הפוך לכיוון הנסיעה

  ה-F-250 ישווק בשתי תצורות תא נוסעים, קבינה וחצי בה נפתחות הדלתות האחוריות הפוך לכיוון הנסיעה וגרסת קבינה כפולה. שתי הגרסאות נבדלות גם באורך הכללי ובסיס הגלגלים, זו בעלת הקבנה וחצי קצרה ב-30 ס"מ מהגרסה הארוכה. מידות ארגז המטען נותרות זהות.

  שתי רמות גימור ילוו את הדגם החדש בהתאם לאורך הקבינה. XLT הבסיסית ולאריאט מאובזרת, כאשר ה-XLT תוצע רק בגרסת הקבינה וחצי. מבחינת ההבדלים בין השתיים, ל-XLT מסך 8 אינץ', מערכת מולטימדיה עם תאימות לאפל ואנדרואיד, מצלמה וחיישני רוורס, מושב נהג חשמלי ועוד. גרסת הלאריאט מוסיפה גם בקרת אקלים מפוצלת, מצלמות היקפיות, מושבי עור, הגה ומושב נוסע מתכווננים חשמלית. ברמת גימור זו בגרסת הקבינה הכפולה תקבלו גם חלון שמש, חימום ואוורור למושבים ומפתח חכם. רק בגרסה זו יוצעו גם מערכות בטיחות מתקדמות עם בקרת שיוט אדפטיבית ובלימה אוטונומית.

  צימוד למכשירי אפל או אנדרואיד, מושבים חשמליים ובקרת אקלים מפוצלת

  לפורד F-250 אחריות של 3 שנים או 100 אלף ק"מ וכן אחריות מורחבת למנוע ותיבת ההילוכים למשך 60 חודשים או 100 אלף קילומטרים למנוע ותיבת ההילוכים. בדומה ל-F-350 גם הוא מוכר לצורכי מס.

  מחירים:
  XLT קבינה וחצי: 225 אלף שקלים
  לאריאט קבינה וחצי: 240 אלף שקלים
  לאריאט קבינה כפולה: 260 אלף שקלים

  טרם התפרסמו תגובות

  הוסף תגובה חדשה

  בשליחת תגובה אני מסכים/ה
   לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

   התרעות פיקוד העורף

    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully