הוצגה מתיחת הפנים לפיג'ו 3008. בישראל ב-2021

פיג'ו הציגה את מתיחת הפנים ל-3008. בעוד המנועים ותיבות ההילוכים נותרו ללא שינוי, העיצוב עודכן כדי להתאים למראה העדכני של החברה ומערכות הבטיחות המתקדמות מזנקות קדימה

השינוי הבולט ביותר הוא הגריל החדש, אנחנו נצטרך לראות את זה בעיניים כדי להחליט (צילום: אתר יצרן, יצרן)

פחות או יותר מאז שהגיע אלינו בשנת 2017, פיז'ו 3008 לא רק זכה לשבחים רבים, אלא ניצח בכל מבחן השוואתי שערכנו לו מול מתחריו הישירים. לא רק אצלנו, גם הלקוחות שלו הצביעו בארנקים והוא אחד הדגמים המצליחים של המותג הצרפתי.

כעת מגיע הזמן לעדכון העיצוב החיצוני והפנימי שתמיד היה אחד מהקלפים היותר חזקים שלו. השינוי המשמעותי ביותר הוא הגריל הקדמי שכעת התרחב עם "תריסים" שנמשכים עד לקצה החזית ושם הדגם מעל הסמל בדומה ל-508. יחידות התאורה חדשות עם פנסי לד שיורדים אנכית ומשמשים מעין מסגרת לחרטום. בתא הנוסעים התעדכנה הגרפיקה בלוח המחוונים, נוספו דיפוני עץ, ובצו האופנה הנוכחי גדל גם מסך המגע מ-8 ל-10 אינץ'.

עוד בוואלה!

השוואתי ג'יפונים: פיג'ו 3008 מול קיה ספורטאג' ושברולט אקווינוקס

לכתבה המלאה
לוח מחוונים מעודכן ומסך מולטימדיה גדול יותר (צילום: אתר יצרן, יצרן)

בכל הנוגע למערכות הנעה, אלו נותרו ללא שינוי. בבסיס ההיצע, מנוע ה-1.2 ליטרים שלושה צילינדרים בהספק של 130 כ"ס ומעליו מנוע 1.6 ליטר ארבעה צילינדרים עם 180 כ"ס. לרשימה נוספו בשנה שעברה גם מנועי פלאג אין הייבריד שעושים שימוש במנוע ה-1.6 בשתי רמות הספק והנעות, 225 להנעה קדמית ו-300 כ"ס להנעה כפולה. כמו כן יישאר מנוע הדיזל 1.5 ליטר 130 כ"ס. לכל המנועים משודכת תיבת הילוכים אוטומטית פלנטרית בת 8 יחסי העברה.

עוד בוואלה!

פיג'ו מרימה את השאלטר עם 3008 פלאג אין ו-2008 חשמלי

לכתבה המלאה
שינויים מזעריים לחלק האחורי (צילום: אתר יצרן, יצרן)

אז בעוד העיצוב החיצוני השתנה מעט, המנועים לא השתנו כלל, את הקפיצה המשמעותית ביותר קדימה עושה ה-3008 בתחום מערכות הבטיחות המתקדמות. בקצה תוצע כאופציה מערכת ראיית לילה תרמית, שתאפשר זיהוי עצמים פולטי חום במרחקים של 200 ו-250 מטרים מעבר לתחום התאורה של הפנסים.

לרשימה הקיימת נוספו הרחבות, כך למשל הבלימה האוטומטית תתמודד כעת בטווח מהירויות רחב יותר של עד 140 קמ"ש במקום עד 80 קמ"ש כיום. מערכת זיהוי התמרורי מתרחבת מזיהוי שלטי מהירות לכזו שמאתרת גם שלטי מתן זכות קדימה, עצור, הגבלת עקיפה ורחוב חד סטרי. בקרת השיוט האדפטיבית מאפשרת גם זחילה בפקקים.

מהיבואנית "דוד לובינסקי" נמסר כי ה-3008 המחודש יגיע לישראל ברבעון הראשון או השני של 2021.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully