פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   רנו מגאן סטיישן בדרך לישראל

   משפחת רנו מתרחבת בקרוב עם הגעתן של גרסת מגאן דיזל ומגאן אסטייט מצוידות במנועי סולר חסכוניים ותיבות הילוכים כפולות מצמד. החל מ-129 אלף שקלים

   יבואנית רנו-ניסאן 'קרסו מוטורס' תחל לשווק בחודש נובמבר שורה של דגמים חדשים. מלבד לאטיטוד המשפחתית אותה בחנו לאחרונה תופענה גם רנו קליאו החדשה, קליאו RS, וכן אליהן תצטרפנה רנו מגאן דיזל החדשה ומהדורת הסטיישן (אסטייט) שהושקה לפני כמה חודשים באירופה ועברה תחת ידנו.

   המגאן אסטייט ואחותה מצוידות במנוע DCI טורבו-דיזל בנפח 1.5 ל' שעבר מקצה שיפורים קל מאז הדור האחרון שלו ומשרת גם את פלואנס דיזל. התפוקה המרבית עומדת על 110 כ"ס ו-24.5 קג"מ מתחום של 1,750 סל"ד, ובשידוך לתיבת הילוכים כפולת מצמד EDC לה ששה הילוכים, צריכת הדלק מגיעה בנסיעה משולבת אף לטווחים של 25 ק"מ לליטר לדברי היצרן.

   עיצובה החיצוני של מגאן אסטייט חולק דמיון רב כאמור לדגם הקומפקטי, ומקבל דגשים בחלק הקדמי והאחורי עם שיבוץ נורות LED, גוונים נוספים וחישוקים חדשים. רנו טוענת לסדרה של שדרוגים באיכות הפנים וברמת בידוד הרעשים בדגם האסטייט, כאשר זה גם מתהדר בבסיס גלגלים גדול יותר. השימושיות היא כמובן גולת הכותרת בגרסת סטיישן וכאן מספרים על נפח תא מטען של 524 ל' ועד 1,600 ל' בקיפול המושבים מאחור.

   רמת המפרט של האסטייט (וכן זו של מגאן דיזל קומפקטית) תהיה על פי היצע 'אקספרשן'. זו כוללת בקרת אקלים מפוצלת, מערכת שמע עם שליטה מגלגל ההגה, ריפוד עור להגה, חלונות חשמל, גג פנורמי, חיישני חנייה, חיישני גשם ושלל אמצעי בטיחות כשש כריות אוויר, בקרת יציבות ובלימה. בדגמים עם תיבה כפולת מצמד נוספה גם בקרת זינוק בעלייה.

   מחירי הדגמים יחלו ב-129 אלף שקלים למגאן דיזל ו-130 אלף שקלים לגרסת הסטיישן.

   מבחן לרנו מגאן סטיישן דיזל
   עוד הרבה על רנו בוואלה! רכב
   מדברים על הכול בפורום המכוניות הגדול בארץ