פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   יצרנית האופנועים נורטון חוזרת לישראל

   חברת מוטו 24, יבואנית מונדיאל לישראל הודיעה היום על חזרת אופנועי נורטון הבריטיים לישראל. כלים ראשונים יגיעו כבר לקראת סוף השנה. המחירים של הכלים הייחודיים הנבנים בעבודת יד לא צפויים להיות נמוכים

   אופנועי נורטון בדרך (אתר יצרן , יצרן)
   נורטון קומנדו, מכלולים מודרניים בעבודת יד בעיצוב קלאסי

   עשרות שנים לאחר הפסקת השיווק הרשמי שלהם, האופנועים הבריטיים של נורטון חוזרים לישראל. הפעם תחת כנפי היבואנית מוטו 24, בעלת זיכיון הייבוא של אופנועי מונדיאל לישראל.

   לאחר השלמת תהליכי התקינה המוקדמת, נערכת היבואנית לתחילת הייבוא הסדיר של מספר דגמי היצרנית המפוארת שבשנים האחרונות נמצאת בתנופת התחדשות והציגה כלים חדשים בקטגוריות הקפה רייסרים, סקרמבלרים, רטרו וגם הסופר ספורט.

   אופנועים ראשונים משתי גרסאות הקומנדו 961 יגיעו עוד לפני סוף השנה. הגרסה הראשונה תהייה הקפה רייסר שנקראת דומינייטור ומשלבת במראה הקלאסי מכלולים מודרניים ומתקדמים כמו בולמי אוהלינס, בלמים של ברמבו וחלקי סיבי פחמן והקומנדו הקלאסי (בלבן).

   אופנועי נורטון בדרך (אתר יצרן , יצרן)
   הדומינייטור במראה הקפה רייסר

   דגמים נוספים של החברה הם האטלס - שנכנס לתחום הסקרמבלרים בינוניי הנפח, ויצויד במנוע טווין מקביל בנפח 660 סמ"ק. בקבוצת אופנועי הספורט לחברה יהיו שני כלים הראשון הוא ה-V4RR עם מנוע ה-1,200 בעל מעל ל-200 כ"ס ו-13 קג"מ. עוד באופנועי הספורט נמצא הסופרלייט, שכפי שמתבקש משמו יעשה שימוש נרחב מאוד בחלקי סיבי פחמן בגרסאות הקצה שלו, כולל חישוקים.

   אופנועי נורטון בדרך (אתר יצרן , יצרן)
   האטלס - סקמבלר קרבי עם מנוע טווין 660 סמ"ק

   פרטים נוספים אודות הדגמים, מועדי הגעה מדויקים וכן מחירים יימסרו בעוד כחודש, עם ההודעה על תחילת השיווק הרשמי שלהם בישראל. בדבר אחד אפשר להיות בטוחים כבר עכשיו, האופנועים הבריטיים, הנבנים בעבודת יד במפעל החברה בדונינגטון (סמוך למסלול המירוצים) לא צפויים להיות זולים ויתומחרו מול היקרים יותר במתחרים כמו דוקאטי סקרמבלר 1000, ב.מ.וו R nine T, אינדיאן FTR1200 ואחרים.

   אופנועי נורטון בדרך (אתר יצרן , יצרן)
   ה-V4RR עם מעל ל-200 כ"ס יהיה הנציג של נורטון בקבוצת הסופר ספורט