אפשר לספר: זו היבואנית שתביא לפה את צ'רי הסינית

אחרי חודשים של פעילות מתחת לרדאר, ניתן לספר כי קרסו מוטורס היא היבואנית שקיבלה את זיכיון היבוא של צ'רי הסינית. בקנה: רכב 7 מושבים מפואר וקרוסאובר חשמלי. מתי תראו אותם?

09/06/2022
צ'רי אומודה 5. אתר יצרן
צ'רי אומודה 5, צפוי להגיע לפה בגל הראשון(צילום: אתר יצרן)

יצרנית הרכב הסינית צ'רי חתמה עם קרסו מוטורס על הסכם לייבוא מכוניות החברה לישראל. זהו מותג רכב חמישי עבור הקבוצה שמצטרף לרנו, ניסאן, דאצ'יה ואינפיניטי ומותג הרכב העשירי שמגיע לשיראל מסין, מבסס עוד יותר את האחיזה שלהם בשוק המקומי, לא ברמת המספרים המוחלטים של המסירות, אבל בהחלט איתות כוונות רציני שלא מדובר באפיזודה, אלא באסטרטגיה.

מבחינת היבואנית, המותג החדש ישווק בנפרד מאלו הקיימים ובאולמות תצוגה שיוקדשו לצ'רי וכן תשווק את המכוניות גם באמצעות מערך מכירות דיגיטלי. בדומה למה שעושות יצרניות כמו ג'ילי ו-AIWAYS.

עוד בוואלה!

הפרסום הראשון: צ'רי בדרך לישראל

לכתבה המלאה
תא הנוסעים באומודה 5 החשמלי(צילום: אתר יצרן)

בניגוד לרוב היצרניות האחרות שנכנסו לכאן, בצ'רי לא מגבילים את ההיצע שלהם לדגם בודד וגם לא להנעה חשמלית בלבד, בכוונת החברה להציע הן מכוניות חשמליות והן מכוניות בנזין במספר קטגוריות, כולם קרוסאוברים או ג'יפונים עם הבטחה לרמת בטיחות גבוהה ואבזור רב.

כרגע על הפרק עומדים שני דגמים, הראשון הוא האומודה 5, קרוסאובר-קופה מעוצב בעל הנעה חשמלית והדגם הגדול יותר שאת הכוונה לייבא אותו חשפנו פה לראשונה הוא ה-Tiggo 8 פרו, הגדול והמאובזר מבין דגמי היצרנית עם מקום ל-7 נוסעים, רשימת אבזור ארוכה ומנוע בנזין 1.6 ליטר טורבו שלפי פרסומי היצרנית מפיק 197 כ"ס.

עוד בוואלה!

אל תגלו לאף אחד, אבל צ'רי כנראה תייבא לפה את הרכב הזה

לכתבה המלאה
Tiggo 8 פרו, הבכיר בהיצע הדגמים, גם הוא בדרך(צילום: אתר יצרן)

צ'רי, שהוקמה ב-1997 ומייצאת מכוניות החל מ-2001, פעילה בעשרות מדינות, רובן במזרח ובדרום אמריקה, אולם לא באירופה שם היא עדיין לא עברה תקינה נכון לעכשיו בכל אופן. ללא תקינה אירופית, השיווק בישראל מוגבל ל-400 יחידות.

כפי שכבר פרסמנו לראשונה פה, הצפי לכניסה הוא לקראת סוף שנת 2022, במקרה כזה, מגבלת הכמות לא צפויה להיות מכשלה משמעותית, אולם להמשך הצמיחה של המותג בשנים הבאות היא כבר תהפוך להכרחית. מהיבואנית נמסר כי זו צפויה להגיע גם היא בסמוך לתחילת השיווק.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully