פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   קאדילק משחררת תמונות ראשונות של ה-CT5

   קאדילק מציגה תמונות ראשונות של המכונית שתחליף את ה-CTS בקו הדגמים שלה ותתמקם מתחת ל-CT6. החשיפה הרשמית בתערוכת ניו יורק הקרובה ולישראל היא תגיע ב-2020

   קאידלק CT5 (אתר יצרן , יצרן)
   קאדילק CT5 ממשיכה את קווי העיצוב החדשים של החברה

   אחרי ה-XT4 המרשים מאוד בו נהגנו בהשקה העולמית והצגת הקרוסאובר בעל שבעת המושבים ה-XT6, ממשיכה קאדילק לרענן את קו הדגמים שלה.

   הפעם זו מכונית שנכנסת לסגמנט מכוניות הסאלון ועתידה כך נראה להחליף את ה-CTS, כאשר היא מתמקמת מתחת לאחות הבכורה והבכירה ה-CT6.

   ההודעה לעיתונות מקמצת בפרטים בשלב הנוכחי, ובכוונת החברה לשחרר מדי שבוע פרטים נוספים עד לחשיפה הרשמית של הדגם ב-16 באפריל בתערוכת ניו יורק. בינתיים אפשר לספר שהיא עושה שימוש בפלטפורמת "אלפא" של החברה, כך שהדגם יגיע עם גרסאות הנעה אחורית או כפולה כאופציה. שני המנועים שישמשו את המכונית הם 2.0 ליטרים ארבעה צילינדרים בהספק 237 כ"ס (לא לבלבל עם מנוע ה-2.0 ליטרים היוצא) שהוצג ב-XT4 ומנוע 3.0 ליטרים בתצורת V6 בהספק 310 כ"ס. אולם ייתכן שנראה גם גרסאות חזקות יותר שלו.

   קאידלק CT5 (אתר יצרן , יצרן)
   כאן ה-CT5 בגרסת הלקשרי

   שני המנועים, בשתי רמות הגימור של המכונית "ספורט" ו"לקשרי" (לא באמת צריך להסביר לכם במה הן שונות נכון?), משודכים לתיבת 10 הילוכים אוטומטית פלנטרית.

   תמונת הפנים היחידה שפורסמה מציגה את ידית ההילוכים וכן את חוגת השליטה במערכות המולטימדיה. את הסידור החדש הזה כבר ראינו ב-XT4.

   מחברת UMI, יבואנית קאדילק לישראל נמסר כי המכונית צפויה להגיע לישראל במהלך שנת 2020.

   קאידלק CT5 (אתר יצרן , יצרן)
   ידית ההילוכים ומערכת השליטה על מערכות המכונית בסידור של חוגה מרכזית

   קאידלק CT5 (אתר יצרן , יצרן)
   כונסי האוויר האגרסיביים של גרסת הספורט עם יחידות התאורה החדשות של המותג