פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   זהו קיה סורנטו החדש

   הג'יפון הגדול של קיה מוצג כעת בתמונות מלאות, רגע לפני ההשקה הרשמית שלו בתערוכת ז'נבה. מתחת למראה החדש והרבוע יחידות הנעה היברידיות וחידושים נוספים. אצלנו אולי עוד השנה

   קיה סורנטו החדש (אתר יצרן , יצרן)
   קווים חדים, ישרים ומראה יוקרתי יותר מבעבר

   הדור החדש, הרביעי במספר של קיה סורנטו הוצג בתמונות, קצת לפני החשיפה הרשמית בתערוכת ז'נבה.
   בסורנטו החדש, לוקחים המעצבים של קיה את מוטיב ה"נועזות המעודנת" צעד אחד קדימה. בכל הקשור לשטח, הם כנראה הולכים עוד צעד אחורה, עם שימוש בפלטפורמה המשותפת לו ולאופטימה החדשה (ולחשוב שהדור הראשון שלו היה עם שלדת סולם והילוך כוח).

   קיה סורנטו החדש (אתר יצרן , יצרן)
   קו הגג והקורה האחרוית שומרים על דמיון לדור הנוכחי

   היתרון של השימוש בפלטפורמה המשותפת הוא כמובן התנהגות כביש ונוחות טובים יותר, מרווח פנים טוב יותר, אבל לא פחות חשוב, שימוש ביחידות הנעה מתקדמות. כך שבנוסף למנועי ארבעה צילינדרים 2.5 ליטר, V6 בנפח 3.5 ליטרים ודיזל 2.2 ליטרים, אנו צפויים גם לראות יחידת הנעה היברידית והיברידית נטענת שקע, ככל הנראה עם מנוע 1.6 ליטר בנזין.

   קיה סורנטו החדש (אתר יצרן , יצרן)
   לוח מחוונים דיגיטלי ומסך מולטימדיה, זה מה שמחפשים היום לא?

   בתא הנוסעים של סורנטו החדש נראה שנעשתה קפיצת מדרגה גדולה לא פחות. למרות שבתמונות נראה מן הסתם זה של הגרסה המאובזרת ביותר, על פניו המראה הכללי מרשים מאוד. יש לו לוח מחוונים דיגיטלי ומסך מולטימדיה גדול למדי. פתחי המיזוג נדחקים למטה, אבל מציגים מבנה מעניין שמפצל אותם לשתי יחידות נפרדות. מהתמונות נראה שאת תפעול מערכת המיזוג השאירו עם כפתורים פיזיים תודה לאל.

   בחלקה התחתון של הקונסולה תאי אחסון, שמקום נוסף עבורם מתפנה עם המעבר לחוגה בבורר ההילוכים במקום ידית.

   כבעבר, יוצע הסורנטו בתצורת חמישה או שבעה מושבים. מה שישאיר אותו בתחרות מול הדגמים המקבילים אליו סקודה קודיאק, פיג'ו 5008, ניסאן אקסטרייל ויונדאי סנטה פה.

   קיה סורנטו החדש (אתר יצרן , יצרן)